Kurumsal

Şeffaflık

Halka ve resmi kurumlara hesap verebilme şeffaflığı prensibiyle hareket ediyor, sorumluluklarımızı görev biliyoruz.

Tarafsızlık

Yardımlarımızı insanlığa ulaştırırken bir güneş misali; ışığımızı ayrım yapmadan, her yana eşit ve adaletli dağıtıyoruz.

Samimiyet

İnsani değerleri hareketimizin merkezi görüyor, sevgi, kardeşlik, dostluk, birlikte yaşama anlayışını dünyaya yayıyoruz.

Dürüstlük

Gönüllü ve yardımseverlerimizin verdiği güvenle, kurumsal kimliğimizin ciddiyetiyle işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

Dünya'nın neresinde bir muhtaç varsa, biz oradayız.

Biz Kimiz?

Dünyanın herhangi bir yerinde, fakirlik, kıtlık, doğal afetler veya savaşlar nedeniyle mağdur duruma düşmüş insanlara ulaşmaya çalışan, temel değerlerinde siyasi, dini, etnik ve mezhepsel farklılık gözetmeksizin insani düşünceyle hareket eden yardım organizasyonuyuz. Yetimlerin ve muhtaçların insanca yaşayabilecekleri imkânları oluşturmak, temel ihtiyaçlarının önündeki engelleri kaldırmak amacıyla 2019 yılında Almanya’da kurulduk.

Dünyanın herhangi bir noktasındaki yetim, kimsesiz ve öksüz çocuklar olmak üzere mağdur durumdaki insanlara ulaşmak için Avrupa genelindeki gönüllü temsilcilerle birlikte çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Açlıkla boğuşan muhtaç ve mağdurlar, savaş, doğal afet, terör ve insan ticaretinin sebep olduğu olumsuzluklardan etkilenen insanlar, eğitiminde ekonomik sıkıntı yaşayan burs ihtiyacı sahibi öğrenciler, çorak coğrafyalarda susuz kalmış topluluklar, ailesini kaybetmiş dışarıda kalmış yetim, kimsesiz ve öksüz çocuklar, hastalıklar nedeniyle acil yardım merkezi bekleyen topluluklar derneğimizin organizasyon ve varoluş hedefini oluşturmaktadır. Amacımız geçici değil, köklü projelerle kalıcı çözümler üretmek. Hedefimiz, dünyanın en ücra köşelerine kadar gidip yetimlerin, muhtaçların, mağdurların yüzünü güldürmek.

VAROLUŞ AMACIMIZ

Geleceğin huzurlu dünyasını kurmak, insanlara örnek olmak hepimizin vazifesi.. Daha gidilecek yerler, aşılacak yollar, bekleyen nice gönüller var. Mazlum coğrafyalara gitmek, ulaşılamaz denilen mahrum bölgelere ulaşmak ve umudun adı olmak için varız. Siz de şefkat elinizi uzatarak, yardımsever bağışçı olabilir yada gönüllü üyelikle çalışmalarımıza katılabilirsiniz.

Gönüllü Ol