Projeler

Su Kuyusu

Dünyada her yedi kişiden biri temiz içme suyuna ulaşmakta zorluk çekiyor, bir yudum su için kilometrelerce yol katediyor...

İncele

Genel Bağış

İncele

Ögrenci Bursu

İyi bir eğitim, iyi bir gelecek demek. İyi bir gelecek için eğitimli nesillere vesile olmak, insanlığa faydalı olmak demektir.

İncele

Katarakt

Maddi imkansızlıklar ve tıbbi yetersizlikler nedeniyle her yıl binlerce kişi katarakt hastalığından görme yeteneğini kaybediyor.

İncele

Kalıcı Eserler

Farklı coğrafyalarda geçici değil kalıcı eserler inşa ediyoruz. Hayır dua kapınız için bir tabela da sizin de isminiz bulunsun.

İncele

Kumbara Kampanyası

Az yada çok demeden verilen her sadaka, damlaya damlaya göl olur misali farklı coğrafyalarda yaşam kaynağı oluyor.

İncele

Kış Yardımı

Biz sıcak yuvalarımızda, kalın montlarımızın altında ısınırken zorlu kış şartları coğrafyalarında onlar da üşümesin.

İncele

Kırtasiye

“Eğitim için destek verin” kampanyamızla, ihtiyaç sahibi öğrencilere eğitimleri için kırtasiye malzemeleri ulaştırıyoruz.

İncele

Süt Keçisi

Afrika’da yoksul aileler, yaşamlarında kimseye muhtaç kalmasınlar diye devamlı gelir getiren süt keçisi projesi ürettik.

İncele

Ramazan Kampanyası

Ramazan, paylaşma vaktidir. Zekat, fitre ve gıda bağışlarımızla yeryüzünde vefayı artıralım, yüzleri güldürelim, hayırlara vesile olalım.

İncele

Yetim Edinme

Afetler, savaşlar, hastalıklar nedeniyle ebeveynlerini kaybeden milyonlarca kimsesiz çocuklara uzanan şefkat eli olalım.

İncele

Gıda Paketi

Aşınızı, ekmeğinizi paylaşın, ihtiyaç sahiplerinin sofralarında bereket, yüzlerinde tebessüm, yüreklerinde mutluluk olun.

İncele

Zekat

Zekatlarınızla mağdurlara, yoksullara, borçlulara, yolda kalmışlara, Allah yolundaki muhtaçlara el uzatın, umut olun.

İncele

Fidye-Fitre-Sadaka

Fidye, Fitre ve Sadakalarınızla yoksulların ihtiyaçlarını giderin, yüzler gülerken siz de insani sorumluluklarınızdan arının.

İncele

Kurban

Her Kurban zamanı dünyanın en ücra köşelerinde zor şartlarda hayatını sürdüren müslüman kardeşler için düşüyoruz yollara.

İncele