Avrupa Yetim Eli bayram öncesi onlarca yetimi giydirdi

Avrupa Yetim Eli, Şanlıurfa'da Bayramlık Giyim Hediyesi Projesi kapsamında bayram öncesi onlarca yetim çocuğu giydirdi.

Uluslararası bir hayır kuruluşu olarak faaliyet gösteren Avrupa Yetim Eli, Şanlıurfa Şanlıurfa’da “Bayramlık Giyim Hediyesi” kapsamında hayırseverlerin katkılarıyla Kurban Bayramı öncesi onlarca yetim çocuğa giyim ve ayakkabı yardımında bulunarak yüzlerini güldürdü.

Yaptıkları yardım ile ilgili konuşan Avrupa Yetim Eli Gönüllü Temsilcisi Celalettin Kılıç, “Bayramlık Giyim Hediyesi” kapsamında Kurban Bayramı öncesi Avrupa’daki hayırsever ailelerin destekleriyle Şanlıurfa’da onlarca yetimi giydirdiklerini ifade etti.

Yetim çocukları kendi elleriyle giydiren Kılıç, yetimleri giydirme projesinde destek veren hayırseverlere teşekkür etti.

 

Avrupa Yetim Eli Gönüllü Temsilcisi Celalettin Kılıç

Yaklaşan Kurban Bayramı münasebetiyle çağrıda bulunan Kılıç, “Avrupa Yetim Eli olarak bugün Kurban Bayramı münasebetiyle onlarca aileyi giydirdik. Ayakkabı ve elbise yardımına bulunduk. Allah hayır sahiplerinin hayırlarını kabul etsin. Bu çalışmaların artması için hayır sahiplerinin bizlere daha da yardım etmesi gerekir. Avrupa’dan Şanlıurfa’ya uzanan ellerinden ötürü Avrupa Yetim Eli’ne teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Program sonrasında, yetim ailelere gıda kolisi de verildi.