Avrupa Yetim Eli, Ramazan ayı öncesi yetim ailelerin yüzünü güldürdü

Avrupa Yetim Eli, "Hayat Birlikte Güzel" sloganı ile 2020 Ramazan yardımlarına hız verdi.

Dünyanın birçok ülkesinde yardım çalışmaları yürüten Uluslararası İnsani Yardım Kuruluşu Avrupa Yetim Eli, “Hayat Birlikte Güzel” sloganı ile 2020 Ramazan yardımlarına hız verdi.

Dünyanın birçok ülkesinde yetim, öksüz ve muhtaçlara yardımda bulunan Uluslararası İnsani Yardım Kuruluşu Avrupa Yetim Eli, yardım çalışmalarıyla yoksul ve mağdurların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Kimlik, ırk, dil ve din ayırt etmeksizin yalnızca muhtaçlık ve mağduriyet gözeterek yardım çalışmalarını sürdüren Avrupa Yetim Eli, 2020 Ramazan ayı yardım çalışılmalarına Türkiye’den başladı.

Avrupa Yetim Eli, Ramazan ayı öncesi Gaziantep’te yetim ailelere Ramazan kolisi ulaştırdı.

Temel gıda malzemelerinin yer aldığı Ramazan kolileri, ailelere bir ay yetecek şekilde hazırlandıktan sonra Avrupa Yetim Eli üyeleri tarafından daha önceden tespit edilen kentteki yetim ailelere evlerinde teslim edildi.

Kendilerine gıda yardımı yapılan yetim aileler, sevinçlerini dile getirerek, Avrupa Yetim Eli’ne teşekkür ederek dua etti.

Avrupa Yetim Eli, Ramazan ayı yardım çalışmalarını Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede hızlı bir şekilde sürdürmeye devam edecek. (İLKHA)