Avrupa Yetim Eli, Kocaeli’de ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü

Uluslararası Yardım Kuruluşu Avrupa Yetim Eli, on bir ayın sultanı Ramazan ayı münasebetiyle Kocaeli'de ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulundu.

Avrupa Yetim Eli, Avrupa’daki hayırseverlerin bağışladığı yardımları Kocaeli merkez ilçelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.

Aileleri evlerinde ziyaret ederek yetim ve öksüz çocuklarla bir vakit geçiren ekipler, gıda kolisi dağıtımı ile birlikte nakdi yardımda da bulundu.

Yardımlardan dolayı memnuniyetini dile getiren ihtiyaç sahipleri, hayırseverler adına Avrupa Yetim Eli temsilcilerine dua ve teşekkür etti.

Avrupa Yetim Eli Genel Başkan Yardımcısı Serdar Şişman, Ramazan ayı öncesi ve sonrası Avrupa, Türkiye ve birçok ülkede yardımlarının devam edeceğini belirtti.

Avrupa’da hayırseverler tarafından kendilerine bağışlanan yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ettiklerini ifade eden Şişman, “Rabbim şu ana kadar yaptıkları desteklerle bizleri yalnız bırakmayan tüm bağışçılarımızdan razı olsun kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz.” şeklinde konuştu.