Avrupa Yetim Eli Buket'i hayal ettiği odasına kavuşturdu

Elazığlı ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardımı

Coronavirus salgını nedeniyle işlerinden ayrılmak zorunda bırakılan ve çalışamayan Elazığlı ihtiyaç sahiplerine, Avrupa Yetim Eli tarafından gıda yardımı yapıldı.

Hem yurtiçinde hem de yurtdışında yetim ve ihtiyaç sahiplerine yaptıkları hayırlarla biline Avrupa Yetim Eli, Elazığ’da onlarca aileye gıda yardımında bulundu.

Yardım çalışmalarıyla ilgili açıklamada bulunan Elâzığ Temsilcisi Ahmet Ölmezoğlu, “İnsanlık olarak Coronavirus sebebiyle zor bir dönemde geçtiğimiz şu günlerde Avrupa Yetim Eli olarak yardıma muhtaç ailelerimizi unutmadık. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte yardım faaliyetlerimize daha yoğun bir şekilde devam ediyoruz. ‘HayatBirlikteGüzel’ sloganıyla bir kampanya başlattık. Elhamdülillah tüm insanlık kendi derdine düşmüşken biz Müslümanlar, kendimiz ile birlikte kardeşlerimizi de düşünerek dünyaya bir daha İslam’ın kutsal mesajını, ‘yardımlaşma ve dayanışma ruhunu’ vermiştir. Sizlerde Ramazan ayında yardıma muhtaç ve yetim ailelerin yüzünü güldürmek istiyorsanız, Avrupa Yetim Eli ile iletişime geçebilirsiniz. Bizleri Ramazan ayına kavuşturan Allah’a hamdolsun.” dedi.